O nas

Dom Pogrzebowy “Olimp Warszawa” Całodobowa Pomoc tel.: 608 426 251

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie Warszawy i okolic już od 1983r. Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem w organizacji pogrzebów katolickich jak i świeckich. Nasz wykwalifikowany personel jest do Państwa dyspozycji codziennie przez 24h/dobę. Jeżeli nie mogą Państwo przyjechać do nas, to my przyjedziemy pod wskazany adres.

Do każdego pogrzebu podchodzimy bardzo indywidualnie z należytym szacunkiem dla Osoby Zmarłej i zrozumieniem dla najbliższych. Znajdą Państwo u nas oparcie i pomoc w rozwiązaniu wszelkich problemów oraz załatwieniu wszelkich formalności związanych z pogrzebem.

Dysponujemy specjalnymi samochodami i oferujemy transport Zmarłych w Warszawie oraz całym kraju i poza granicami. Posiadamy własną chłodnię i salę pożegnań. Zapewniamy szeroki wybór trumien, urn, wiązanek, wieńców, odzieży pogrzebowej, a także nagrobków i nekrologów. Oferujemy kredytowanie kosztów pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego z ZUS i KRUS.

Usługi pogrzebowe wykonujemy na zlecenie osób prywatnych, a także instytucji państwowych. Oferujemy Państwu organizacje i obsługę ceremonii pogrzebowych w rytuale tradycyjnym jak i połączone z kremacją. Gwarantujemy bezpłatny dojazd pod wskazany adres.

Gwarantujemy pełną i godną szacunku obsługę ceremonii pogrzebowej

Kontakt z nami

 • image000000

  Zakład pogrzebowy Olimp Warszawa ul. św. Wincentego 28

  • 608 426 251
  • Bródno, Targówek
 • Dom Pogrzebowy Olimp Warszawa

  Radzymin ul. Piłsudskiego 4

  • 608 426 251
  • 22 786 56 13